Astroloji

 

 

Akrep 2020-06-05
Hayatınızla ve hedeflerinizle ilgili değişim içinde olabilir kendinize yeni bir yön çizebilirsiniz. Aynı zamanda aşk hayatınızda sürprizler olabilir. Kendinizi yenilemeyi seçin.
Aslan 2020-06-05
Kendinizi kariyer anlamında daha iyi hissettirecek iş teklifleri alabilir ve kendinize olan güveninizi biraz daha artabilirsiniz. Gelen fırsatı değerlendirmek için doğru bir gündesiniz.
Balık 2020-06-05
İlişkilerle ilgili yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Finansal konularda partnerinizin bazı davranışlarını sorgulayabilir ve bunun altındaki gerçek nedenleri öğrenebilirsiniz.
Başak 2020-06-05
Sağlığınıza daha fazla önem vermeniz gereken bir dönemdesiniz. Yeme alışkanlıklarınızı değiştirerek sağlıklı yaşam için planlamalar yapabilirsiniz. Stresli konulardan ve gereksiz kaygılardan uzak durun.
Boğa 2020-06-05
Hayatınızla ilgili bazı pişmanlıklar yeniden gündeme gelebilir. Zamanında değerlendiremediğiniz konular yüzünden kendinize kızmamalısınız. Şimdi hedeflerinize ilerlemeyi seçmelisiniz.
İkizler 2020-06-05
Yakın arkadaşlarınızla ilgili bazı gerçekleri öğrenebilir ve hayrete düşebilirsiniz. Duyduklarınızı şu an için saklamak herkes için daha doğru olacaktır. İlişkilerde kendinizi zorlamayın. Sağduyulu olun.
Koç 2020-06-05
Yeni projeler yapabileceğini güzel bir dönemdesiniz. Hem maddi hem manevi yönden başarılarınızı öne çıkartabileceksiniz. Hedeflerinizi iyi belirleyin ve yarım kalan işlerinizi tamamlayın.
Kova 2020-06-05
Geçmişteki ilişkilerinizle ilgili bazı kafa karışıklığı yaşayabilir ve yaptığınız hataları düşünerek kendi kendinize muhakeme edebilirsiniz. Finansal endişeleri bir kenara bırakın.
Oğlak 2020-06-05
Hayatınızla ilgili birtakım kararlar alabilir ve insanlara karşı sınırlarınızı belirleyebilirsiniz. Bu konuda net olmalı ve kararlılığınızı sürdürmelisiniz. Sorumluluklarınızı iyi belirlemelisiniz.
Terazi 2020-06-05
Girdiğiniz bir ortamda yeni bir kişiyle tanışabilirsiniz. Bu tanışmada yakın arkadaşlarınızın rolü olabilir. Şans vermek size kendinizi iyi hissettirebilir. Yeni bir ilişki başlatıyor olabilirsiniz.
Yay 2020-06-05
Geçmişte yaşamış olduğunuz maddi-manevi tüm sorunları geride bırakıp kendinizden alacağınız destekle yeni bir döneme başlayabilirsiniz. Kendinize inancınızı güçlendirin ve yeniden başlayın.
Yengeç 2020-06-05
Sosyal çevrenizle iletişiminiz artacağı bugün farklı kişilerle tanışabilir fikir alışverişi içinde olabilirsiniz. Öğreneceğiniz yeni fikirler ufkunuzu genişletebilir. İş ortamınızdaki yeni düzenlemelere ayak uydurmalısınız.

 

 

Kaynak: 2020-06-05

 

Sayfalar
Özlü Sözler
Dal rüzgarı affetmiştir ama, kırılmıştır bir kere.


Konfüçyus
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı