Haber Detayı
05 Ocak 2020 - Pazar 15:54 Bu haber 1073 kez okundu
 
2 Markanın Öncelikli Şehiri Düzce oldu
...
EKONOMİ Haberi


Dünyanın önde gelen 2 gıda firmasının öncelikli şube açmak istediği şehirler listesi belirlendi. Buna göre Ziraat Bankası’nın devir alıp almayacağı belli olmayan Simit Sarayı ve KFC markası öncelikli şube açmak istediği şehir Düzce oldu.

simit sarayı logo ile ilgili görsel sonucu

Düzce günden güne büyüyor, günden güne farklı markalara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Son olarak Koçtaş, Remax Emlak ve E-Bebek gibi markaların da Düzce’ye açılması ile birlikte farklı dev markalarda öncelikli şehirleri Düzce olarak değişmeye başladı. Buna göre 2002 yılında ilk şubesini İstanbul Mecidiyeköy’de açam Simit Sarayı şimdilerde Dünya’da 25 ülkede Türkiye’de ise 60 farklı ilde şubesi bulunuyor. 300’e yakın şubesi ile binlerce çalışana ev sahipliği yapan Simit Sarayı, yeni açılacak şubeler için öncelik verdiği iller sıralamasında Düzce’yi de dahil etti. Düzce’nin yanı sıra Diyarbakır, Manisa, Tekirdağ ve Kırklareli illerinde de şube açmak isteyen Simit Sarayı’nın 2020 yılı içerisinde Düzce’ye şube açması bekleniyor.

KFC’nin hedefi Düzce

Türkiye’deki ilk şubesini 1989 yılında İstanbul’da bir alışveriş merkezinde açan KFC markasında Türkiye genelinde büyümeyi hedefleyen bir restoran olması dikkatlerden kaçmıyor.Türkiye’de 400’e yakın şubesi bulunan KFC markasının yolsonuna kadar Türkiye’de 20 yeni KFC şubesi daha açmayı planlıyor. Marka, yeni stratejilerle birlikte Pazar payını yüzde 20’ye ulaştırması planlanıyor. AVM’lerde veya caddelerde şube açmak isteyenleri Franchise sistemi ile de firmaya kazandırmak isteyen KFC, Öncelilik Şube açılacak iller sıralamasında Düzce’yi ön planda tutuyor. Bu kapsamda yatırım yapmak için yeterli sermayeye ve sağlam girişimcilik ruhuna sahip kişileri de firmaya dahil etmek isteyen KFC, üç yıl içerisinde minimum yüzde 10 sermayenin üzerine para kazanılacağının da garantisini veriyor.

kfc logo ile ilgili görsel sonucu

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: 2, Markanın, Öncelikli, Şehiri, Düzce, oldu,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İki düşman arasında öyle konuş ki, barıştıklarında utanmayasın.


SADİ
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı