Haber Detayı
27 Aralık 2019 - Cuma 14:51 Bu haber 234 kez okundu
 
3. Geleneksel Kariyer Şenliği Gerçekleşti
Özel Düzce Uğur Lisesi gelenekselleşen Kariyer Sokağı Günlerinin 3.’sünü gerçekleştirdi.
EĞİTİM Haberi


Çeşitli meslek gruplarından alanında başarılı isimler öğrencilerle buluşarak deneyim ve tecrübelerini aktardı. 

Düzce'de eğitimde gösterdiği başarı ile adından söz ettiren Özel Düzce Uğur Lisesi, 3. Geleneksel Kariyer Şenliğini bu sene de gerçekleştirdi.

Her yıl olduğu gibi bu yılda çeşitli meslek gruplarından alanında uzman isimlerle öğrencilerini buluşturan Özel Düzce Uğur Lisesi, meslek tanıtımını sınav öncesinde yaparak öğrencileri yetenek ve ilgi alanları yönünde destekliyor.

Kariyer sokağının 1.gününde Özel Düzce Uğur Lisesi öğrencileri, Mali Müşavir Cihat Çelik, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Uzmanı Ayşegül Polat, Eczacı Zeynep Oraloğlu, Diş Hekimi Zerrin Gökesaoğlu, Avukat Sedat Özdemir, Alper Şahinşah, Hilal Ata, Şeyma Karduz ve Mimar Serkan Yıldız gibi birebir bu mesleğin içinden gelen başarılı kişilerden dinleme fırsatı yakaladı.  

Kariyer sokağının 2.gününde ise Beyin Cerrahı Cengiz Tuncer, İnsan Kaynakları Uzmanı Uğur Uludağ, İnşaat Mühendisi Erdem Akalın, Diyetisyen Şule Görür, Yazılım Uzmanı Hüsrev Yıldız, Psikolog Dilara Işıklı, Özel Eğitim Öğretmeni Emre Yavuz gibi meslekleri birebir bu mesleğin içinden gelen başarılı kişilerden dinledi.

Kariyer Günleri Şenliğinde Düzce Belediye Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Beyin Cerrahı olan Dr. Cengiz Tuncer’de öğrencilerle buluşarak deneyim ve tecrübelerini aktardı.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: 3., Geleneksel, Kariyer, Şenliği, Gerçekleşti,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Kanaatten hiç kimse ölmedi, hırsla da hiç kimse padişah olmadı.


MEVLANA (R.A)
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı