Haber Detayı
17 Aralık 2019 - Salı 20:38 Bu haber 209 kez okundu
 
440 Bin Tl'lik Sponsorluk Anlaşması Yapıldı
...
SPOR Haberi


Gökhan Kapoğlu yönetimiyle birlikte tüm destekleri toparlayan Düzcespor Kulübü, Asbaşkan Ekonomist Eren Akgül’ün destekleriyle birlikte önemli sponsorluk çalışmalarına imza atıyor. Tarihinde ilk kez bu kadar büyük anlaşma yaparak sezonu kapatan Düzcespor, yeni sezona iddialı geliyor.

Maddi açıdan sezona kötü başlayan Düzcespor oluşturulan yeni yönetim ile birlikte yeniden toparlanmaya başladı.

Düzce’nin yetiştirdiği önemli değerlerden biri olan ve İstanbul’da çalışmalarını sürdüren Ekonomist Eren Akgül, Düzcespor’un gelişmesine ve büyümesine katkı sağlamak amacıyla göreve geldiği ilk günden itibaren yoğun çaba sarf ediyor.

Düzcespor As Başkanı Ekonomist Eren Akgül'ün özel girişimleri sonucu iki yeni firma ile toplamda 440 Bin TL'lik sponsorluk anlaşması yapıldı.

Birçok firma ile prensipte anlaşıldığı, imzaların çok yakın bir tarihte yapılacağı açıklandı. Edinilen bilgiye göre; Düzcespor tarihinde ilk defa böyle büyük bir sponsorluk anlaşması yaptı.

İki Yeni Sponsorluk Anlaşması

Düzcespor yönetim kurulu üyesi As Başkanlık görevini yürüten Ekonomist Eren Akgül'ün yaptığı sponsorluk çalışmaları sonucu iki yeni firma ile sözleşme imzalandı. Scanfood adlı firma ile Forma Sağ Kol reklam sponsorluk anlaşması Müslüm Kayıran ile As Başkan Eren Akgül arasında imzalandı.  Yapılan bir buçuk sezonluk anlaşma ile Düzcespor'un kasasına 180 Bin TL girecek. Ekonomist Eren Akgül'ün ikinci sponsorluk sözleşmesi imzaladığı firma ise Çetinler Otomotiv oldu. Çetinler Otomotiv yönetim kurulu başkanı Cahit Çetin İle Eren Akgül arasında bir buçuk sezonluk forma şort reklamı imzalandı. Bu sponsorluktan ise 260 Bin TL gelir elde edildi. Düzcespor yapılan iki sponsorluk sözleşmesi ile toplamda 440 Bin TL kasasına girecek.

3 Firma İle İmzalar Atılmak Üzere
GNC Vitamin firması ile görüşen Akgül, firmanın sporculara içecek sponsoru olması için prensipte alaştı. Ayrıca Ciner Holding ile de anlaşmanın sağlandığını söyleyen Akgül önümüzdeki günlerde imzaların atılacağının müjdesini verdi. Ayrıca Akgül tarafından İstanbul Bahçeşehir Loca’da Düzcespor adına 10 yıllık daire tahsis edildi. Akgül 10 yıllığına tahsis edilen dairenin Düzcsepor adına kullanılacağını söyledi. 
 

Düzcepor'un  sponsorluk anlaşmalarına devam edeceği bir çok büyük firma ile görüşmelerin sürdüğü ve yakın zamanda imzalanan sözleşmelerin kamuoyu ile paylaşılacağı bildirildi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: 440, Bin, Tl'lik, Sponsorluk, Anlaşması, Yapıldı,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Ya Ali, benden sonra yola gidenler, senin gösterdiğin yoldan giderlerse selamete ererler.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı