Haber Detayı
26 Ocak 2022 - Çarşamba 18:09 Bu haber 178 kez okundu
 
Bahçeşehir’deki Çalışmalara Muhtarlardan Övgü
...
GÜNDEM Haberi


Son yılların en yoğun kar yağışının yaşandığı Düzce’de yapılan geniş çaplı kar temizleme ve tuzlama çalışmaları özellikle Bahçeşehir muhtarlarından takdir aldı. Düzce Belediyesine teşekkür eden muhtarlar, zorlu kar sınavında ekiplere tam not verdi.


Yoğun kar yağışından dolayı Düzce’de kar yağışının olumsuz etkilerini en aza indirmek için büyük emek ve özveri ile çalışan Düzce Belediyesi ekipleri, kar mesaisine devam ediyor. 40 binin üzerinde Düzcelinin yaşadığı Bahçeşehir bölgesi başta olmak üzere Düzce’nin her noktasında izi olan Düzce Belediyesi, 24 saat esasına ve çift vardiya halinde kar temizleme ve tuzlama çalışmaları için yoğun çaba harcıyor.


Düzce Belediyesinin özverili çabalarını yerinde gören ve ekiplerle her zaman iletişimde olan muhtarlar yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini dile getirdi. Bahçeşehir bölgesindeki muhtarlar, yoğun kar yağışı ile birlikte yolların temizleme çalışmasının biran önce yapılmasından dolayı Düzce
Belediyesine teşekkür etti.


ÇALIŞMALARDAN MEMNUNUZ
Kar çalışmalarından dolayı memnun olduklarını kaydeden Bahçelievler Muhtarı Bayram Yıldız, “Kar yağışı başladığı günden bu yana hummalı çalışmaya devam ediyoruz. Biz de kriz masasında ekiplerle birlikteyiz. Şikâyetleri değerlendiriyoruz. Çalışmalardan memnunuz” diye konuştu.


Bir diğer mahalle olan Esentepe Mahallesi muhtarı Erkan Sel ise “ Kapalı yolumuz kalmadı. Ana arterlerimizi acil bir şekilde açtık. Devamında ara sokaklarına girdik. Çalışmalarından dolayı Düzce
Belediyemize teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Bahçeşehir’deki, Çalışmalara, Muhtarlardan, Övgü,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Evlat kokusu, cennet kokusudur.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı