Haber Detayı
20 Aralık 2019 - Cuma 15:30 Bu haber 92 kez okundu
 
Bahçeşehir Koleji’nden Delta Alfa’ya Ziyaret
...
Gündem Haberi


Düzce Bahçeşehir Koleji Okul öncesi öğrencileri Çilimli İlçesi’nde faaliyet gösteren Delta Alfa Çorap Fabrikası’nı gezerek hem merak ettikleri soruları sordular hem de çorap üretimi hakkında bilgiler aldılar. 

 Bahçeşehir Koleji Okul öncesi 4 ve 5. sınıf öğrencileri Çilimli İlçesi’nde faaliyet gösteren Delta Alfa Çorap fabrikasını gezdiler.

Dünyaca ünlü markalarla çalışan fabrikada ki çorap üretimini ilgiyle izleyen öğrenciler, merak ettikleri soruları da Genel Müdür Volkan Özer’e ileterek cevap istediler.

Fabrika Genel Müdürü Volkan Özer, “Bahçeşehir Koleji Okul öncesi 4 ve 5 yaş sınıflarının minik öğrencileri fabrikamızı gezdiler. Miniklerimize üretim aşamalarını gösterdik. Onların merak ettiği soruları cevapladık. Miniklerimize ve Bahçeşehir Koleji öğretmenlerine bizleri ziyaret ettikleri için teşekkür ediyorum” dedi. 

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Bahçeşehir, Koleji’nden, Delta, Alfa’ya, Ziyaret,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Mürşitlik alıcılık değil, vericiliktir…


Hacı Bektaşı Veli
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı