Haber Detayı
20 Ekim 2020 - Salı 16:36 Bu haber 560 kez okundu
 
Banka Çalışanının Korona Virüs Testi Pozitif Çıktı
...
KORONA VİRÜS Haberi


Deniz Bank Düzce Şubesinde bir banka görevlisinin korona virüs testinin pozitif çıkması üzerine şube geçici olarak kapatıldı.

Ediniilen bilgilere göre, Eski Bolu Caddesi üzerinde faaliyet gösteren Deniz Bank Şubesinde çalışan bir personelde korona virüs belirtileri görülmesi üzerine test yapıldı. Test sonucu pozitif çıkan personel tedaviye alınırken, bankada çalışan diğer çalışanlar ise tedbir amaçlı evlerinde karantinaya alındı. Banka şubesi geçici olarak kapatılırken, camlarına diğer şubelerden işlem yapabileceğine dair uyarı yazısı asıldı.

Banka önüne işlem yapmak için gelen vatandaşlar ise mesai saatleri içerisinde şubenin kapalı olduğunu görünce kısa süreli şaşkınlık yaşadı.

Geçici olarak faaliyetine ara veren şubenin 02.11.2020 tarihi itibariyle yeniden hizmet vermeye başlayacağı öğrenildi.


 

Banka tarafından müşterilere gönderilen bilgilendirme mesajında ise şu ifadeler yer aldı:

" Değerli Müşterimiz, Korona virüs salgınının oluşturabileceği risklere karşı, sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına 19 Ekim Pazartesi günü itibariyle Düzce Şubemizde geçici bir sure hizmete ara verilmiştir. Şubemiz hizmet vermeye başladığında sizi tekrar bilgilendireceğiz.

Bu surede işlemlerinizi diğer şubelerimizden, ATM'lerimizden, Mobildeniz ve Internet Şubemizden gerçekleştirebilirsiniz.”

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Banka, Çalışanının, Korona, Virüs, Testi, Pozitif, Çıktı,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Nice alimler vardır ki, hakiki bilgiden, hakiki irfandan nasipleri yoktur. Bunla bilgi hafızıdır, bilgi sevgilisi değil.


Mevlana
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı