Haber Detayı
10 Ocak 2020 - Cuma 13:51 Bu haber 214 kez okundu
 
Basın Mensupları Kahvaltıda Bir Araya Geldi
...
Haberi


Düzce’de ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla basın mensupları Erguvan Tesislerinde düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısı ile Düzce Valiliği ve Düzce Belediyesi tarafından basın mensuplarına kahvaltı düzenlendi. Programda konuşan Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Düzce basınının en zor günlerde sahada görev alarak kendisini kanıtladığını vurguladı.

Erguvan tesislerinde gerçekleştirilen kahvaltıya Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan, İl Jandarma Komutanı Mustafa Çetinkaya ve Düzce’de görev yapan basın mensupları katıldı.

Koordineli Çalışıyoruz

İl Jandarma Komutanı Mustafa Çetin Kaya, Düzceli basın mensupları ile koordineli çalışmaktan memnuniyet duyduklarını belirterek “Gazetecilik çok kutsal bir meslek. Halkı doğru bilgilendirmek, sağlıklı bir kamuoyu oluşturulmasını sağlamak demokrasinin en vazgeçilmez ilkelerinden biri. Dünyada ve ülkemizde gündem çok hızlı gelişiyor. Düzceli basın mensuplarımızla koordineli çalışmaktan çok mutluyuz. Tekliflere her zaman açığız. Çünkü hepimiz Düzce için çabalıyoruz” dedi.

Bol Bol Hayırlı Haber Temennisi

Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan ise önümüzdeki süreçte hem ülke hem de Düzce için bol bal hayırlı haberler yapılmasını temenni etti.

Amaç Düzce’yi Kanatlandırmak

Düzce’nin kanatlanması için çaba harcadıklarını ve bu noktada basın mensuplarına da önemli görevler düştüğünü ifade eden AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir “Ben eski bir iletişimciyim. Zor bir meslek icra ediyorsunuz. Okuyucuya haberi doğru ve hızlı bir şekilde ulaştırdığınızda tüm zahmete değiyor. Düzcemiz için elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz. Biz yeni bir iliz. Alacak çok yolumuz var. Büyükşehirler ile rekabet etme gayretinde olan bir iliz. Bu şehri hep beraber kalkındıralım istiyoruz. Bir kanat kırılırsa biz o kuşu uçuramayız. Biz Düzce’yi kanatlandırmak istiyoruz. Düzce’de taş üstüne taş koymaya uğraşıyoruz. Kadın meslektaşlarımı özellikle tebrik ediyorum. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününüz kutlu olsun” diye konuştu.

‘Bahçeşehir’e Hoşgeldiniz’

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, basın mensuplarını adı değişen Bahçeşehirde ağırlamaktan mutluluk duyduklarını kaydederek “Bahçeşehir’e hoş geldiniz. Bilindiği gibi Belediye Meclisimizde diğer partilerin de desteği ile Kalıcı Konutların yeni ismi Bahçeşehir odu. Zor şartlara rağmen mesai mefhumu gözetmeksizin hizmet eden tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum. Basın mensupları ilkeli, doğru ve tarafsız bir şekilde çalışarak halkın haber alma hakkını sağlamalı. Halkın talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtmalı. Vatandaş ile idare arasında köprü vazifesi yapmalı milletin duygularına tercüman olmalı” şeklinde açıklama yaptı.

‘Düzce Basını Kendisini Kanıtladı’

Düzceli basın mensuplarının en sıkıntılı dönemlerde sahada görevini icra ederek kendisini kanıtladığını dile getiren Vali Dr. Zülkif Dağlı “Çok anlamlı bir günü kutladık. 3 yıl önce hep birlikte bu serüvene başladık. Birlik ve beraberlik ortamında görevimizi yapıyoruz. Sıkıntılı günler yaşadık. Örneğin sel felaketi. Bu felakette basın mensupları hep sahadaydı ve Düzce basını kendisini kanıtladı. Basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Kapımız her zaman açık. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüz kutlu olsun” dedi.

Program, basın mensuplarına hediyelerinin takdim edilmesinin ardından sona erdi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Basın, Mensupları, Kahvaltıda, Bir, Araya, Geldi,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Ya Ali, benden sonra yola gidenler, senin gösterdiğin yoldan giderlerse selamete ererler.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı