Haber Detayı
24 Ocak 2020 - Cuma 09:24 Bu haber 206 kez okundu
 
Başkan Şahin Müjdeyi verdi
Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, 2020 yılının Kaynaşlı’nın yılı olacağını bir çok projeye start vereceklerini dile getirirken iki ayrı önemli projeyi de açıklayarak Kaynaşlılılara müjdeyi verdi.
Kaynaşlı Haberi


Kaynaşlı’da önemli çalışmalar yapan Belediye Başkanı Birol Şahin, ilçede 2020 yılı içerisinde yapılacak çalışmaları anlattı. Başkan Şahin, 3. etap TOKİ konutları için çalışmalar yaptıklarını dile getirirken 2020’nin ortalarında TOKİ konutlarını ilçeye kazandıracaklarını dile getirdi. Şahin şöyle devam etti: ‘ 3. etap TOKİ konutlarının inşaatına başlayacağız. Şu anda TOKİ çalışmalarına devam ediyor. Bu yılın ortalarına doğru 3. etap ile ilgili bir çalışmamız olacak. D-100 karayolu üzerinde peyzaj çalışmasına başladık. Hava şartlarından dolayı ara verdik ama havalar açar açmaz buna devam edeceğiz. D-100 karayolu peyzaj anlamında ve yan yolların asfaltlanması konusunda bu yıl çok güzel bir görünüme kavuşacak’ dedi.

10 tane daha çocuk parkı yapılacak

İlçede çocuklara çok büyük önem verdiklerini dile getiren Belediye Başkanı Birol Şahin, ilçede 10 tane daha sıfırdan çocuk parkı yapacaklarını dile getirdi. Şahin şöyle devam etti: ‘ Bu yıl en az 10 tane daha çocuk parkı sıfırdan inşa edeceğiz. Mahallelerimizde park yapımına devam edeceğiz. Alt yapı ve üst yapıda çalışmalarımız devam edecek. Kilitli park taş ve asfalt çalışmalarımız devam edecek. Biz Kaynaşlı’yı hak ettiği yere kavuşturacağız’ dedi.

Trabzonspor tesis yapacak

Kaynaşlı’ya bağlı Topuk Yaylası’nda bulunan Fenerbahçe tesislerinin turizme büyük destek verdiğini dile getiren Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Turizm ile ilgili olarak 2020 yılında da çalışmalarını sürdüreceklerini dile getirdiler. Ayrıca Başkan Şahin Trabzonspor futbol kulübünün de ilçede yer baktığını Kaynaşlı’ya bir tesis yapacaklarını dile getirdi. Şahin: ‘ Turizm ile alakalı çalışmalarımız devam edecek. Trabzonspor’un Kaynaşlı’da bir tesis yapma durumu var. Görüşmelerimiz devam ediyor. Gırgın çayırı mesire alanı ile ilgili bir çalışmamız var. Orada da proje hazırlamalarımızı yapıyoruz. Orada da güzel bir çalışma yapacağız. 2020 yılı Kaynaşlı’mızda çok güzel olacak. Dolu dolu geçecek. Halkımızın bize güveni sonsuz. Bize destekleri sonsuz. Devletimizden de hükümetimizden de zaman zaman destek alıyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere bakanlarımıza ve il milletvekillerimize teşekkür ediyorum. Kaynaşlı’ya gerçekten desteklerini sağlıyorlar. Daha da güzel destekler alacağız. Kaynaşlımız çok daha farklı hizmetler ile gündeme gelecek’ şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Başkan, Şahin, Müjdeyi, verdi,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Affetmek, zaferin zekâtıdır.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı