Haber Detayı
17 Mart 2020 - Salı 14:25 Bu haber 64 kez okundu
 
Belediyeden Online İşlem Çağrısı
Düzce Belediyesi Korana Virüs salgını nedeniyle vatandaşların belediyeye gelmeden online işlemler yapabilmesine imkan sağlıyor.
Düzce Belediyesi Haberi


Son dönemde artan Korona Virüs salgını nedeniyle özellikle Tapu Müdürlüğü ile Düzce Belediyesi’nde iş ve işlemleri olan vatandaşların her türlü işlemlerini online olarak internet üzerinden yapabilecekleri bildirildi.

Düzce Tapu Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada “Covid-19 (Korona) virüsü nedeni ile tapu müdürlüklerine gitmeden, her türlü işlem başvurularınızı web tapu sistemi üzerinden (https://webtapu.tkgm.gov.tr) yapabilirsiniz” denildi.

Düzce Belediyesi’nden yapılan açıklamada ise “Sayın mükellefimiz; Korona virüs yayılma riskine karşı fatura ödemelerinizi belediyemiz internet sitesinden (https://ebelediye.duzce.bel.tr/webportal/index.php?wwsayfa=25), anlaşmalı kurum ve banka online ödeme kanalları üzerinden yapmanız önem arz etmektedir” denildi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Belediyeden, Online, İşlem, Çağrısı,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Kendi ayıbını görür ol…


Hacı Bektaşı Veli
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı