Haber Detayı
27 Kasım 2018 - Salı 18:09 Bu haber 599 kez okundu
 
Beyköy'de toplu iş sözleşmesi imzalandı
Bir süredir devam eden müzakerelerin anlaşma ile sonuçlanması üzerine Beyköy Belediyesinde imzalar atıldı. Beyköy Belediyesi bünyesinde çalışan işçileri kapsayan toplu iş sözleşmesi imzalandı.
Haberi


Beyköy Belediyesi ile Hizmet-İş Sendikası arasında varılan anlaşma doğrultusunda, belediye işçilerinin 1 yıl süreyle geçerli olacak sosyal ödemeleri ile çalışma koşullarını belirleyen toplu iş sözleşmesi (TİS), Belediye Başkanı Osman Kılıç ile Hizmet-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir tarafından imza altına alındı.

Gökdemir yaptığı konuşmada, Beyköy Belediyesi ve tüm Hizmet-iş üye çalışanlarının bölgedeki en iyi maaşı almasını istediğini ve bunun için çalıştıklarını dile getirerek, işçilerin çalışma şartlarını daha da iyileştirmek için gayret gösterdiklerini aktardı. İşçiye ve emeğe her zaman sahip çıktıkları belirten Gökdemir,  Sözleşmede belediye imkânlarını da gözettiklerini söyledi, sözleşmenin herkese hayırlı olması temennisinde bulundu. “Beyköy Belediyesi'nin, bölgenin önde gelen sözleşmesine sahip olduğunu ifade ederek, "Bu konuda Belediye Başkanımız Sayın Osman Kılıç’a ve ekibine teşekkür ederiz. Toplu iş sözleşmemizin tüm işçilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum." dedi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Beyköy'de, toplu, iş, sözleşmesi, imzalandı,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Çoban uyudu mu kurt emin olur.


Mevlana
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı