Haber Detayı
11 Ekim 2019 - Cuma 20:09 Bu haber 229 kez okundu
 
Bugün tek parti ‘al bayrak’ partisi
İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, Barış Pınar’ı harekâtını desteklediklerini belirterek “Bugün tek parti ‘al bayrak’ partisidir' dedi.
SİYASET Haberi


Er, Suriye sınırının güneyinde hayata geçirilmeye çalışılan terör odaklı ve gayri hukuki yapılanmalara müdahale zorunluluğunun doğduğunu dile getirerek “İçinde bulunulan uluslarası süreç ve bölgemizde yaşanmakta olan kaos , ülkemizi gelecek nesillerin yaşamının güven altına alınması ve vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin temini açısından Suriye sınırımızın güneyinde hayata geçirilmeye çalışılan terör odaklı ve gayri hukuki yapılanmalara müdahale etme zorunluluğu doğurmuştur” dedi. 

Barış Pınarı Operasyonunu desteklediklerinin altını çizen Yunus Özay Er şöyle devam etti: “Barış Pınarı adı verilen bu harekatı destekliyor, ülkemiz ve milletimiz için başarı ile geçmesini diliyorum. “Ordu Millet” ilkesi ile tarihin ilk dönemlerinden itibaren var olan Türk ordusunun ve milletinin bu mücadeleden de alnının akı ile çıkacağından hiç şüphemiz bulunmamaktadır. Bugün siyasi öncelikleri ve tercihleri  bir kenara bırakıp, birlik beraberlik içerisinde hareket etme günüdür. Bugün tek parti ‘al bayrak’ partisidir. Allah Mehmetçiğimizin ayağına taş değdirmesin, gazamız mübarek olsun” dedi. 

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Bugün, tek, parti, ‘al, bayrak’, partisi,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Yaldızlı sözlerle erdem bağdaşmaz.


Konfüçyus
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı