Haber Detayı
24 Aralık 2019 - Salı 11:43 Bu haber 210 kez okundu
 
Dereceye Girenler Ödüllerini Aldı
...
TEKNOLOJİ Haberi


Düzce Üniversitesi, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Düzce Teknopark,  TÜBİTAK, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), Sanayi ve İş Dünyası İşbirliği Uygulamaları ve Araştırma Merkezi (DÜSİMER) iş birliği ile düzenlenen “Düzce-Bolu Ar-Ge Proje Pazarı”nda dereceye girenler ödüllerini aldı.

Düzce Teknopark binasında gerçekleştirilen etkinliğe; Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Akif Öncü, Düzce Teknopark Genel Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Özkan Şahin, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Düzce Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Vefa Pehlivan, iş dünyasının önemli girişimcileri, çeşitli üniversitelerden gelen girişimci akademisyen ve öğrenciler ile davetli misafirler katılım sağladı.

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren MÜSİAD Düzce Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Vefa Pehlivan, MÜSİAD olarak her zaman bu tür projelere destek olmaya çalıştıklarını belirterek, gerçekleştirilen Düzce-Bolu Ar-Ge Proje Pazarı’nda da güzel projeler olduğunu söyledi. Girişimci adayların ortaya çıkarmış olduğu bu projelerin ticarileşmesi için desteklerinin devam edeceğini vurgulayan Vefa Pehlivan, programda emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür etti.

Konuşmasını yapmak için kürsüye davet edilen Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Akif Öncü, proje üreten herkese teşekkür ederek, ödül almaya hak kazanan proje sahiplerini de tebrik etti. Düzce-Bolu Ar-Ge Proje Pazarı’na sponsor olarak destek sağlayan firma temsilcilerine teşekkür eden Prof. Dr. Öncü, üretilen bu projelerin ticarileşmesi temennisi ile konuşmasını sonlandırdı.

Gerçekleştirilen açılış ve teşekkür konuşmalarının ardından dereceye giren proje sahiplerine ödülleri verildi. Program ödül töreninin ardından hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Dereceye, Girenler, Ödüllerini, Aldı,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Su ateşe galiptir, ancak bir kaba girerse ateş o suyu kaynatır, yok eder…


Mevlana
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı