Haber Detayı
24 Ocak 2020 - Cuma 09:21 Bu haber 233 kez okundu
 
Dünyanın En Büyük Turizm Fuarlarından Birinde Düzce Yer Almayacak
...
Gündem Haberi


İstanbul'da gerçekleştirilecek olan 24. EMITT Fuarına Düzce bu sene katılmayacak. Nedeni ise söz konusu fuar etkinliklerinin Düzce'nin turizmine beklenen katkıyı sağlamadığı olarak gösterildi. Birçok doğal güzelliğini turizme açması beklenen Düzce’nin böyle geniş kapsamlı bir fuara katılmaması dikkat çekti.

Dünyanın en büyük dört turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), 30 Ocak-2 Şubat 2020'de dünya turizm profesyonelleri ve tatil tüketicilerini 24’üncü kez ağırlayacak.

Şelaleleri, yaylaları, gölleri ve daha birçok alanıyla turizm şehri olma özelliklerini barından Düzce, kendini tanıtmak adına büyük bir fırsat yakalayacağı ve Dünyanın en büyük fuarları arasında yer EMITT Turizm Fuarına katılmama kararı aldı.

Düzce Valiliği, Ticaret ve Sanayi Odası, İl Kültür Turizm Müdürlüğü ve Düzce Belediyesi’nin ortak aldığı karar doğrultusunda söz konusu fuar etkinliklerinin Düzce'nin turizmine beklenen katkıyı sağlamaması nedeniyle bu kararın alındığı belirtildi.

Valilik, Belediye ve diğer kurumlar, ADVENTURE TURKEY isimli macera turizmine ve sporlarına yönelik fuara katılacak. Macera turizmi fuar etkinliği Şubat ayında yapılacak.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Dünyanın, En, Büyük, Turizm, Fuarlarından, Birinde, Düzce, Yer, Almayacak,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Kuvvetini mazluma karşı değil, zalime karşı kullan…


Hacı Bektaşı Veli
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı