Haber Detayı
25 Temmuz 2020 - Cumartesi 16:22 Bu haber 209 kez okundu
 
Düzce Bahçeşehir'e Övgü Dolu Sözler
...
EĞİTİM Haberi


BAU Global Başkanı  Bahçeşehir  ve Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yücel, pandemiden sonra dünyanın geçmiş dünya olmayacağını belirterek; “Yapay zekaya hakim olanlar yarının dünyasına hakim olacaktır” dedi.


BAU Global Başkanı ve Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yücel, Düzce Bahçeşehir Kolejini ziyaret ederek, Okul Kurucusu Mehmet Albayrak, okul yönetimi ve öğretmenlerle bir araya geldi.

 

31 Ağustosta derslerin başlayacağını umuyoruz”
Enver Yücel, yeni döneme hazır olduklarını belirterek, “Bahçeşehir Kolejlerinin yeni dönemde 31 Ağustos’ta derslere başlayacağını umuyoruz ve okulları ben ve arkadaşlarım gezip dolaşıyoruz. Bu yeni sisteme göre, hazır mı değil mi? Arkadaşları ziyaret edip okullara bakıyoruz. Kendilerine daha dikkatli olmaları daha iyi olabilmeleri ve bu süreci de iyi geçirmeleri için tavsiyelerde bulunuyoruz. Düzce Bahçeşehir Koleji başladığı günden bugüne kadar Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde bizi en güzel şekilde temsil eden mükemmel bir kampüsümüz oldu. Ben değerli yöneticilerimizi, öğretmenleri, müdürleri, müdür yardımcılarımızı ve buranın kurucusunu tebrik ediyorum. Markamız Düzce’de hak ettiği yeri bulmuştur. Öğrencilerimizin başarıları her zaman bizim gurur kaynağımız olmuştur. Düzce’de Bahçeşehir Kolejini daha da geliştirebilmek için de yeni ilaveler spor alanları bunların hazırlıkları içerisindeyiz” şeklinde konuştu.“Bizim için gurur kaynağı”
Dünyanın başka yerlerinde de üniversitelerinin olduğunu ifade eden Yücel, “Biz dünyada en büyük eğitim kurumlarından bir tanesiyiz. Anaokulu’ndan Üniversite’ye kadar çeşitli kampüslerimiz var. Merkez ana kampüs İstanbul ama dünyanın başka yerlerinde de üniversitelerimiz var. Amerika, Almanya, Gürcistan, İngiltere’de Üniversitelerimiz var. Buralardan mezun olan çocuklarımızın dünyanın hemen hemen her noktasında eğitim öğretim görebilecekleri evleri var. Bu bizim için Türkiye için gurur kaynağı bir şey” ifadelerini kıllandı.

“Yeni döneme hazırız”
Sabırsızla öğrencileri beklediklerini söyleyen Yücel, “Korona virüs sürecinde çok mutlu olduk. Dünya’nın en büyük ülkeleri süper ülkeleri çok beceremedi. Bahçeşehir kolejleri, bunu söylemek kolay değil ama yine söylüyorum. Her yerde söylüyorum. Ulusal medyada söylüyorum. Dünyanın en iyi sistemini metod box olarak kurduk ve öğrencimiz yüz yüze eğitimden akademik olarak fark etmeksizin buralara kadar geldik. Şimdi yeni dönemde de ola ki bir sıkıntı oldu. Biz zaten uzaktan eğitimi devam ettireceğiz ama yüz yüze eğitimi de sabırsızlıkla öğretmenlerimiz hazır bir şekilde öğrencilerimizi bekliyoruz” açıklamalarında bulundu.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Düzce, Bahçeşehir'e, Övgü, Dolu, Sözler,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Taş avı öldürmez ve düşmanı helak etmez, ancak göz çıkarır ve diş kırar.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı