Haber Detayı
21 Mart 2020 - Cumartesi 16:59 Bu haber 21 kez okundu
 
Düzce’de Vatandaşlar Bilgilendirilmeye Başlandı
...
Gündem Haberi


Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve Türkiye’de de can kayıplarına neden olan Korona Virüs ile ilgili mücadele kapsamında 14 altın kural Düzce’de billboardlara asıldı.  

Sağlık Bakanlığı tarafından Korona Virüs’ten korunmanın 14 altın kuralı adlı içerikler ildeki billboardlara asılarak vatandaşlar bilgilendirilmeye başlandı.

Düzce’de Korona Virüs ile mücadele her alanda devam ediyor. Bu kapsamda Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen 14 altın kural vatandaşlara hatırlatılmak üzere billboardlarda sergilenmeye başlandı.

Düzce’de faaliyet gösteren STK ve özel işletmelerden bazıları,  koronavirüs ile nasıl mücadele edileceğini billboardlarla halka anlatma yolunu seçmesi takdirle karşılandı.

Araç trafiğinin en yoğun olduğu güzergahlara asılan afişlerde, ellerin düzenli olarak yıkanması, kıyafetlerin 60-90 derece ısıda yıkanması gibi uyarılar yer aldı.

Düzce Üniversitesi, Kamyoncular Kooperatifi ve Asya Su tarafından yaptırılan bilbordlar, vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Düzce’de, Vatandaşlar, Bilgilendirilmeye, Başlandı,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Bu uçsuz bucaksız dünya içinde, bil ki, mutlu yaşamak iki türlü insana vergi: Biri iyinin kötünün aslını bilir, öteki ne dünyayı bilir, ne kendini…


Ömer Hayyam
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı