Haber Detayı
25 Aralık 2019 - Çarşamba 11:16 Bu haber 213 kez okundu
 
Düzce’den Rusya’ya öyle bir şey ihraç edilecek ki?
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, yaptığı açıklamada Düzce’den Rusya’ya ihracat edecekleri ürünü açıkladı. Her ay ürünler Ereğli’de ki limandan Rusya’ya yola çıkacak.
Haberi


 

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, basın mensupları ile akşam yemeğinde bir araya geldi. Basın mensupları ile sohbet havasında geçen toplantıda Başkan Faruk Özlü öyle bir açıklamada bulundu ki Düzce Belediyesi’nin kasasına ciddi oranda maddi kaynak getireceğini açıkladı. Başkan Özlü, Rusya ile öğleden sonra saat 16.00’da bir sözleşme imzaladık. Bu sözleşme ile Düzce Beltaş’a bağlı olarak üretimi devam eden Bazalt asfaltımızı ihraç edeceğiz. Düzce’de ki asfaltların bir kısmını Rusya’ya göndereceğiz. Rusya’da yok mu bu ürün de Düzce’den gelip alıyorlar. Oradaki asfaltlar yumuşak oluyor. Ama bu bazalt sert oluyor. Sistemimizi geliştireceğiz. Aylık 40-50 ton üretim yapılacak. Bu güzel bir şey. Türkiye’de bizden başka Bazalt Üretim tesisi yok. Rusya’ya ürünleri kamyonlara Düzce’den yükleyeceğiz. Ereğli’de ki limana getireceğiz ve Rusya’ya gönderimini yapacağız. Düzce Belediyesi burada öz kaynaklarını kullanıyor. Firmadan 1 milyon dolarlık bir teminat mektubu aldık. Parayı göndermez ise teminat mektubu yanacak’ dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Düzce’den, Rusya’ya, öyle, bir, şey, ihraç, edilecek, ki?,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İman hem nurdur hem kuvvettir, hakiki imanı elde den adam kânata meydan okuyabilir.


BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ (R.A)
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı