Haber Detayı
30 Temmuz 2020 - Perşembe 17:39 Bu haber 309 kez okundu
 
Düzce İl Sağlık Müdürü Bakan Koca İle Görüştü
...
GÜNDEM Haberi


Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 81 ilin il sağlık müdürleriyle yaptığı toplantıda vaka durumlarını, vaka artışlarının olduğu yerlerde artış sebeplerini, yoğun bakım kapasiteleri ve filyasyon oranlarını ele aldı. Toplantıda hazır bulunan Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Düzce’de yürütülen çalışmaları Banka Koca’ya aktardı.

Sağlık Bakanı Koca, 81 ilin sağlık müdürleriyle telekonferans yöntemiyle bir araya geldi. Bakan Koca toplantıyla ilgili yaptığı açıklamada, "81 ilimizin il sağlık müdürleriyle yaptığımız toplantıda vaka durumlarını, vaka artışlarının olduğu yerlerde artış sebeplerini, yoğun bakım kapasiteleri ve filyasyon oranlarını ele aldık. Korona Virüse karşı yapılması gereken yeni çalışmalar için değerlendirmelerimizi yaptık" ifadelerini kullandı.

İlk olarak Covid-19 pandemisi mücadele çalışmalarının masaya yatırıldığı toplantıda, yoğun bakım kapasiteleri ve filyasyon çalışmalarında ki son durum ele alındı.
Akabinde Kurban Bayramında alınacak önlemler ve yürütülecek çalışmalarında görüşüldüğü telekonferans sonunda Sağlık Bakanı Sayın Dr. Fahrettin Koca, göstermiş oldukları özveri ve gayetli çalışmalarından dolayı tüm sağlık personellerinin Kurban Bayramının kutladı.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Düzce, İl, Sağlık, Müdürü, Bakan, Koca, İle, Görüştü,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Sen insana ulaşmadan Allah’ı nasıl arıyorsun?.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı