Haber Detayı
16 Mart 2020 - Pazartesi 15:27 Bu haber 85 kez okundu
 
Düzce’yi İyi Tanıtıp, Farkındalık İçin Yola Çıktılar Çekmedikleri Kalmadı
...
Gündem Haberi


Düzceli bisikletçiler hem farkındalık için hem de Çanakkale şehitlerine vefa için yaklaşık bin 50 kilometre pedal bastı. Türkiye gündemine düşen ve hemen hemen bütün yayın kuruluşlarında çıkan organizasyonda Çanakkale’ye kadar bisiklete binecek olan Düzceli bisikletçiler, törenle çıktıkları yolda kalacak yer sıkıntısı ile yol boyunca yaşanacak sorunlarda refakat edecek araç bulamadılar. Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu’nun sorunlardan haberdar olmasıyla bisikletçiler kalacak yer sorunun çözerken, araç ise büyük sorun oldu.

Düzceli bisikletçilerin Düzce’nin reklamını yapmak, farkındalık oluşturmak ve Çanakkale şehitleri başta olmak üzere vatan için toprağa düşen şehitlere vefa göstermek için Düzceli 30 bisikletçi Çanakkale’ye kadar pedal basmak için 12 Mart Perşembe günü Anıtpark Meydanında yapılan törenle yola çıktılar. 3 Gün boyunca pedal basan Düzceli bisikletçiler, Çanakkale2de ise organizasyon bozukluğunun ve sahipsizliğin acısını çektiler. Çanakkale’de kalacak yer bulmakta sıkıntı yaşayan Bisikletçilerin durumunu öğrenen Düzcespor Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Kapoğlu’nun devreye girmesiyle kalacak yer sorununu aşan bisikletçiler, ayrıca yol boyunca da yaşanabilecek sorunlarda kullanabilecekleri araçta bulmadılar.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Düzce’yi, İyi, Tanıtıp,, Farkındalık, İçin, Yola, Çıktılar, Çekmedikleri, Kalmadı,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Bu uçsuz bucaksız dünya içinde, bil ki, mutlu yaşamak iki türlü insana vergi: Biri iyinin kötünün aslını bilir, öteki ne dünyayı bilir, ne kendini…


Ömer Hayyam
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı