Haber Detayı
21 Temmuz 2020 - Salı 11:44 Bu haber 184 kez okundu
 
Ekipler bir teşekkür hak etmiyor mu?
...
GÜNDEM Haberi


Düzce’de insanları gece yarısı yataklarından zıplatan abart egzoslu araçların kabusundan, trafikteki suç makinelerinin yakalanmasına kadar birçok olaya müdahale eden, yaz mevsiminde onlarca insanın hayatını kaybetmesine neden olan kasksız motosiklet sürücülerinin bitirilmesine kadar birçok sorunu çözen Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şubesi ekipleri gece gündüz yaptıkları uygulamalarla Düzcelilerin trafikte rahat hareket etmelerini sağlarken, bir teşekkür bile edilmedi. 


Trafikte kural ihlali yapanların, abart egsozlu araç ve motosiklet sürücülerinin, kasksız motosiklet kullanıcılarının kabusu olanların kabusu olan trafik ekipleri gece gündüz yaptıkları denetim ve uygulamalarla Düzcelilerin trafikte huzurlu seyretmelerine olanak sağlıyorlar.

Zaman zaman araç takiplerinde en önce giden trafik ekipleri, zaman zamanda yaptıkları uygulamalarda çeşitli suç unsurlarını yakalıyorlar. Bazende görev yaparken yolda kalan vatandaşları evlerine kadar bırakıyorlar.

Bütün bu azimle yaptıkları görevlerinde hiçbir manfaat gözetmeyen ekipler, zaman zaman kural ihlali yapan vatandaşlarla da uğraşmak zorunda kalıyor.

Ancak olumsuzluklara rağmen görevleri büyük bir özveri ile yapan ekiplere giden Vali Dr. Zülkif Dağlı bir teşekkür bile etmezken, gözler ilimize yeni atanan ve İçişleri Bakanlığı üst düzey bürokratı olan Vali Cevdet Atay’a çevrildi.

Vali Atay’ın ekiplerin çalışmasını beğenip beğenmeyeceği ve geçmişte Türkiye kamuoyuna yansıyan birçok olaya müdahale eden Düzce Emniyet Müdürlüğü trafik tescil ve denetleme şubesi ekiplerine teşekkür edip etmeyeceği merak konusu oldu.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Ekipler, bir, teşekkür, hak, etmiyor, mu?,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Kıyamet günü herkes birbirinden davacı olur. Hatta tokuşan koyunlar bile..


Hz. Muhammed
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı