Haber Detayı
25 Mart 2017 - Cumartesi 11:00 Bu haber 1013 kez okundu
 
Ercan gece gündüz eveti anlatıyor
Cumhurbaşkanlığı seçimlerine 1 aydan az bir zaman kala Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.
Haberi


Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, seçim çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor. Mahalle Mahalle Sokak Sokak Köy köy ev ev tüm noktalara gitmeye çalışan Başkan Ercan, 16 Nisan'da yapılacak olan referandumda Boğaziçi halkına neden evet demeleri gerektiğini anlatıyor. Gece gündüz ziyaretlerini sürdüren Başkan Ercan, " 16 Nisan'da ülkemiz Cumhurbaşkanlığı sistemi için sandık başına gidecek. İnşallah 11 seçimdir olduğu gibi bu seçimde de halkımız yüzlerimizi güldürecek ve sandıktan güçlü bir evet çıkacak. Bizde bunun daha güçlü olması için belde teşkilatımız ile birlikte seçim çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Gecemizi gündüzümüze katarak ev ev sokak sokak gezerek vatandaşlara neden evet demeleri gerektiğini anlatmaya çalışıyoruz' dedi. 

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler:
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Zengin, çok mala sahip olana denmez, zengin kalbi olana denir.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı