Haber Detayı
20 Temmuz 2020 - Pazartesi 21:55 Bu haber 183 kez okundu
 
Fahri Çakır TBMM’de yapılan seçimlerde Komisyonu Başkanvekili oldu
...
SİYASET Haberi


Türkiye Büyük Millet Meclisi komisyonlarında görev dağılımları belli oldu. Buna göre AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu’na yeniden Başkanvekili oldu.

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır’a TBMM’de önemli bir görev verildi. Yapılan Komisyon seçimlerinde Çakır, Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu’na yeniden Başkanvekili oldu. Daha önce Düzce’de Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı yapan Çakır’ın, TBMM’de aldığı görev sonrasında Düzce için önemli çalışmalar yapması bekleniyor. Düzce’nin sanayi konusunda ki sorunlarının kısa sürede çözülerek hayata geçirilmesi ve ticaretin gelişmesi için çağ atlatacak projeler hazırlaması bekleniyor.

Düzce Milletvekili Fahri Çakır, aynı komisyonda daha önce üyelik görevinde bulunuyordu. Çakır’ın Başkanvekili olduğu komisyonda Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş Başkan olurken, Zonguldak milletvekili Ahmet Çolakoğlu ve İstanbul milletvekili İffet Polat’da komisyona seçilen isimler oldu.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Fahri, Çakır, TBMM’de, yapılan, seçimlerde, Komisyonu, Başkanvekili, oldu,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Devletin hazinesi adalettir.


Konfüçyus
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı