Haber Detayı
17 Aralık 2019 - Salı 20:41 Bu haber 195 kez okundu
 
Fiskobirlik Kavşağı Hakkında Bilgilendirme
Düzce Belediye Başkanlığından Fiskobirlik Kavşağı hakkında kamuoyu bilgilendirmesi yapıldı.
Haberi


Yapılan açıklamada ;Karayolları 4. Bölge Müdürlüğü ve Düzce Belediyesi tarafından can güvenliği ve kesintisiz trafik akışı kriterleri dikkate alınarak 05.09.2019 tarihinde düzenlenen Fiskobirlik Kavşağı ile ilgili iyileştirme faaliyetleri devam etmektedir.

Bu çerçevede;

1- Düzce Belediyesi tarafından Ulaşım Master Planı ve Toplu Taşıma Sistemi iyileştirilmesi çalışmaları kapsamında hat optimizasyon çalışmasını yürüten uzmanlara bir çalışma yaptırılmış ve bu çalışma STK ve mahalle muhtarlarının da bulunduğu bir toplantıda paylaşılmıştır.

2- Düzce Belediyesi tarafından yaptırılan Fiskobirlik Kavşağı iyileştirme çalışmaları Karayolları Genel Müdürlüğüne sunulmuştur.

3- Karayolları Genel Müdürlüğü, Düzce Belediyesi ve mahalle muhtarlıklarının katkıları ile yapılan toplantıda Düzce Belediyesi önerisi olan Kervan Kavşağı iyileştirme çalışması değerlendirilmiş, söz konusu öneri Karayolları kurulları tarafından yeniden düzenlenmiştir.

4- 2020 yılında yapımına başlanması planlanan Kervan Kavşağı viyadük çalışması başlayıncaya kadar, söz konusu kavşağa ışık sistemi konulması kararlaştırılmıştır. Söz konusu kavşakla ilgili iyileştirme çalışmalarına Karayolları Genel Müdürlüğü ve Düzce Belediyesi tarafından devam edilmektedir.Kamuoyuna arz olunur ifadelerinde bulunuldu.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Fiskobirlik, Kavşağı, Hakkında, Bilgilendirme,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Çoban uyudu mu kurt emin olur.


Mevlana
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı