Haber Detayı
18 Ekim 2020 - Pazar 17:34 Bu haber 262 kez okundu
 
Gelecek Partisi Basınla Bir Araya Geldi
...
SİYASET Haberi


Ahmet Davutoğlu'nun genel başkanlığını yaptığı Gelecek Partisi Düzce teşkilatı, düzenlediği toplantıda basınla bir araya geldi.
Gelecek Partisi Düzce İl Başkanı Vildan Yıldız başkanlığında düzenlenen toplantıya, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğan Demir, Gelecek Partisi İl Yönetim Kurulu üyeleri ile gazeteciler katıldı.


Kahvaltı sonunda bir açıklama yapan il başkanı Vildan Yıldız, yeni ve genç bir parti olduklarını dile getirerek, önümüzdeki günlerde Düzce genelinde hızlı bir teşkilatlanma faaliyeti içine gireceklerini belirtti. İlçe kongrelerini yapmak için teşkilat oluşumunu tamamlamaya çalıştıklarını ifade eden İl Başkanı Yıldız, ilçelerin ardından da il kongresini yapacaklarını ifade etti. 
Kahvaltı sonunda gazetecilerinin sorularını cevaplayan Gelecek Partisi Yerel Yönetimler ve Şehircilik'ten Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Doğan Demir ise, Ahmet Davutoğlu’nun genel başkanlığını yaptığı Gelecek Partisi’nin ülkemizin sorunlarına çözüm üreteceğine inandığını belirtti.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Gelecek, Partisi, Basınla, Bir, Araya, Geldi,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Nice alimler vardır ki, hakiki bilgiden, hakiki irfandan nasipleri yoktur. Bunla bilgi hafızıdır, bilgi sevgilisi değil.


Mevlana
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı