Haber Detayı
21 Mart 2020 - Cumartesi 17:01 Bu haber 108 kez okundu
 
Hüseyin Hayata Tutunabilmek İçin İlik Nakli Bekliyor
...
Gündem Haberi


Ankara'da özel bir hastanede tedavisi süren 9 yaşındaki Lösemi hastası Hüseyin Kaya hayata tutunabilmek için ilik nakli bekliyor.

Sakarya'nın Hendek ilçesinde yaşayan ailenin 9 yaşındaki oğlu Hüseyin Efe Kaya'ya yaklaşık 2 ay kadar önce lösemi tanısı konuldu Ankara'da özel bir hastanede tedavi altına alınan Kaya'nın yüksek risk grubunda olduğu tespit edildi.

İlik nakli bekleyen Hüseyin Efe'ye Umut olabilmek için Hendek ve Adapazarı ilçesi merkezlerinde bulunan Kızılay araçlarına başvurarak 3 tüp kan verebilir ya da Baba Recep Kaya ile 0542 654 56 65 veya halasının oğlu Çetin Uzun ile 0507 154 81 14 telefon numaralarından irtibata geçebilirsiniz

Minik Kaya'nın babası Recep Kaya Ankara Lösante Hastanesinde lösemi tedavisi için yatmakta olan 9 yaşındaki oğlumun ilik nakli olması gerekiyor hem dualarınızı hem de donör olmanıza ihtiyacımız var dedi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Hüseyin, Hayata, Tutunabilmek, İçin, İlik, Nakli, Bekliyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Avcı değilsin; avdan bahsetme! Okumadığın bir şeyi tefsir etme. Eğer hakikat üstadı senden mana sorarsa; kendi gördüğünü anlat; Pirini gördüğünü değil…


Ömer Hayyam
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı