Haber Detayı
21 Ekim 2020 - Çarşamba 13:07 Bu haber 185 kez okundu
 
İYİ Parti İl Başkanı İSKİ Genel Müdürü Mermutlu İle Görüştü
....
SİYASET Haberi


Bir dizi ziyaretler için Düzce’ye gelen İSKİ Genel Müdürü Raif Mermutlu İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er ile özel bir görüşme gerçekleştirdi.

İSKİ’nin Düzce’ye yapacağı yatırımlar ve yürütülmekte olan mevcut projeler ile ilgili bir dizi ziyaretler gerçekleştiren İSKİ Genel Müdürü Raif Mermutlu, İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er ile özel bir görüşme gerçekleştirdi. İSKİ Atıksu Daire Başkanı Mahmut Kahraman’lının da katıldığı görüşmede,  Düzce’nin genel durumu ile ilgili konular ve İSKİ’nin Düzce’ye yapacağı yatırımlarla ilgili detaylar görüşüldü.

"İSKİ Düzce için elinden gelen her imkanı kullanmaya hazır "

İSKİ Genel Müdürü ile yaptığı görüşme hakkında bilgi veren Er, “İSKİ Genel Müdürü Sayın Mermutlu ile Düzce’nin genel durumunu ve İSKİ’nin Düzce’ye yapacağı yatırımları değerlendirdik.  Bizler İyi Parti olarak İSKİ’ni Düzce’ye yapacağı yatırımlarla ve yürütülmekte olan projelerle ilgili Düzce’ye en yüksek faydayı nasıl sağlarız ve karşılıklı diyaloğu nasıl geliştirebiliriz konularını konuştuk. Mevcut veya potansiyel müşterek konuların daha kısa sürede daha etkin bir şekilde çözümlenmesi için insiyatif almaya hazır olduğumuzu daha önce de Düzce kamuoyuna belirttiğimiz üzere kendileri ile de bir daha paylaştık. Kendisi de bizi her türlü desteklediğini ve Düzce için elinden gelen her imkanı kullanmaya hazır olduğunu belirtti. Ziyareti için Sayın Genel Müdürümüze ve ekibine teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: İYİ, Parti, İl, Başkanı, İSKİ, Genel, Müdürü, Mermutlu, İle, Görüştü,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Nice alimler vardır ki, hakiki bilgiden, hakiki irfandan nasipleri yoktur. Bunla bilgi hafızıdır, bilgi sevgilisi değil.


Mevlana
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı