Haber Detayı
22 Mayıs 2019 - Çarşamba 19:00 Bu haber 225 kez okundu
 
Mahmut Tanal Gündeme Taşıdı Çalışmalar Hızlandı
İstanbul Milletvekili Gölyaka gişelerini gündeminden düşürmüyor ancak bizim vekillerde halen bir girişim yok.
Siyaset Haberi


 

Düzcelilerin unutmaya başladığı Gölyaka TEM otoyol bağlantısı ile ilgili olarak geçen hafta meclis gündeminde konuşma yapan CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal; “Gişelerin kapalı olması nedeniyle Düzcelilerin mağduriyet yaşadıklarını belirtmişti.

Meclis’te Mahmut Tanal’ın konuşmasının ardından mıdır bilinmez ama alel acele gişelerde çalışmalar yeniden başladı. Pazartesi günü de Düzce Valiliği bir açıklama yayınlayarak çalışmaların bayramdan önce bitirileceği belirtilmişti. 


Düzcelilerin unuttuğu gişeleri İstanbul milletvekili Mahmut Tanal, meclis gündemine taşırken Düzce’nin milletvekillerinin yapılan onarım ve bakım çalışması ile ilgili olarak hiçbir girişimde bulunmaması ise Düzce Kamuoyunda tepkilere neden oldu.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Mahmut, Tanal, Gündeme, Taşıdı, Çalışmalar, Hızlandı,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Bir köy muhtarsız olmaz.Bir iğne ustasız olmaz,sahipsiz olamaz. Bir harf kâtipsiz olamaz, biliyorsun.Nasıl oluyor ki; nihayet derecede muntazam şu Kâinat Hakim’siz olur ?


BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ (R.A)
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı