Haber Detayı
26 Eylül 2020 - Cumartesi 13:28 Bu haber 2199 kez okundu
 
Mezun oldu direk göreve başladı
...
YAŞAM&SAĞLIK Haberi


Düzceli Hasancan Başkurt, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp fakültesini bu yıl bitirdi. İntörn olarak Bolu'da görev alan Başkurt, mezun olur olmaz göreve başladı. 

Düzce'nin sevilen aileleri olan Başkurt'ların oğlu Hasancan Başkurt, Üniversite sınavlarının ardından Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı. 6 yıllık eğitim hayatı boyunca derslerinde hep başarılı olan Hasancan Başkurt, Korona virüs salgını sonrasında da intörn hekim olarak Bolu AİBÜ Tıp fakültesinde görev aldı. Bu yıl mezun olan Başkurt, Kaynaşlı Entegre DevletHastanesi Acil serviste pretisyen hekim olarak ataması yapılarak göreve başladı. Mezun olur olmaz atanan Düzceli Başkurt'un görevinde Düzce Takip olarak başarılar dileriz. 

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Mezun, oldu, direk, göreve, başladı,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Nice alimler vardır ki, hakiki bilgiden, hakiki irfandan nasipleri yoktur. Bunla bilgi hafızıdır, bilgi sevgilisi değil.


Mevlana
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı