Haber Detayı
18 Eylül 2020 - Cuma 10:56 Bu haber 201 kez okundu
 
MHP'den Gökhan Kapoğlu’na Destek
...
SİYASET Haberi


Düzcespor Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Kapoğlu’nun istifa etmesinin ardından Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, destek açıklamasında bulundu. Başkan Gökhan Kapoğlu’nun bu süreçte yalnız bırakıldığını ifade eden MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, Kapoğlu’nun göreve dönmesi için gereken ne varsa yapacağını belirtti.  

Bir süre önce Düzcespor Kulüp Başkanlığı koltuğuna oturan ve görevine başladığı ilk günden itibaren takımı maddi manevi desteğe boğan Gökhan Kapoğlu’nun istifasının ardından siyasilerden ve taraftarlardan destek mesajları yağdı.

Düzce’de siyasiler tarafından hiçbir destek görmediklerini belirterek istifasını kamuoyuna duyuran Kapoğlu’na bir destek de MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu’ndan geldi.

Bir kişiyi bir yola koyup yalnız bırakmak etik değildir

“Bu süreçte  Kapoğlu yalnız bırakılmıştır” diyen İl Başkanı Caboğlu açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Sayın Gökhan Kapoğlu’nun 8 Kasım 2019’dan beri emek verdiği, uğraştığı Düzcespor Başkanlığı’ndan istifasını üzüntü ile öğrendik. Kapoğlu’nun seçildikten sonra Düzce Halkı'nın ve Düzcespor taraftarlarının ne kadar heyecanlandığını, ne kadar Düzcespor’u benimsediğini ve şampiyonluğuna inandığını bizatihi gördüm. Düzcesporun şampiyonluk yolunda olduğu dönemde Pandemi nedeniyle federasyon tarafından önünün kapatıldığını Düzcespor’un hakkının yenildiğini ve bu durumda yalnız kaldığı süreçte bile Kapoğlu’nun elinden gelenin en iyisini yaptığını biliyoruz. Bu süreçte  Kapoğlu yalnız bırakılmıştır. Başkanı göreve geri getirmek üzere sağduyu ile hareket edip Düzce Valiliği, Belediyesi ve Düzceli İşadamlarının birlikte başkanın göreve devam etmesi adına bütün girişimlerde bulunması gerekmektedir. Bir kişiyi bir yola koyup yalnız bırakmak etik değildir. Bu gibi gelişmeleri siyasi malzeme olarak kullanmak Düzcemize haksızlık olur. Bu gibi Düzceyi ilgilendiren durumlarda sen ben yok biz vardır. Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı olarak Düzcespor’u her daim gerek maçlarında deplasmanda olduğu zamanlarda bile yalnız bırakmadım, dün olduğu gibi bugünde Kapoğlu'nun göreve devam etmesiyle ilgili elimden geleni yapacağımı tüm Düzce Halkı ve Düzcespor taraftarlarının bilmesini isterim.”

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: MHP'den, Gökhan, Kapoğlu’na, Destek,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İman hem nurdur hem kuvvettir, hakiki imanı elde den adam kânata meydan okuyabilir.


BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ (R.A)
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı