Haber Detayı
16 Ocak 2020 - Perşembe 17:21 Bu haber 237 kez okundu
 
Osb’ye Ulaşım Kolaylaşacak
...
Haberi


 

Gümüşova Organize Sanayi Bölgesinde, Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı koordinesinde, İl Özel İdaresi tarafından yol yapımı ve dere ıslah çalışmaları aralıksız devam ediyor. 

Düzce Valiliği tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, 10 metre genişliğinde ve 3 bin 645 metre uzunluğunda 8 adet yol, 12 metre genişliğinde ve bin 921 metre uzunluğunda 5 adet yol, 15 metre genişliğinde ve 4 bin 472 metre uzunluğunda 6 adet yol, 20 metre genişliğinde ve 11 bin 287 metre uzunluğunda 8 adet yol planlaması yapıldı. Toplam uzunluğu 2 bin 100 metre olan 7 adet yol çalışmasında sona gelindi.  Ayrıca, 7 adet yol terasman seviyesine getirilerek asfalt yapım çalışmasına hazırlandı. Kanalizasyon, yağmursuyu, aydınlatma ve diğer hatların döşeme çalışmalarının akabinde karayolları standardında asfalt yapım çalışmasına başlanılacak.”

Ayrıca Gümüşova Organize Sanayi Bölgesinde yer alan her yola bisiklet ve yaya yürüyüş yolları planlanarak, kullanım ve konforu maksimum seviyede tutmak için çalışmaların sürdürüldüğü ifade edildi.

Yapılan açıklamada, Organize Sanayi Bölgesinde bulunan ve atıl durumdaki 3 dereden biri olan Erenler Deresinin de ıslah çalışmasına başlanıldığı belirtildi.  Yapılan çalışmalar ile dere tabanında oluşan balçık temizlenerek, dere güzergâhının harçlı perde ile ıslah edilecek.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Osb’ye, Ulaşım, Kolaylaşacak,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
"Yıkılıp düşene gülme sakın sen. Yiğit düşüp kalkmayınca belli olmaz "


Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı