Haber Detayı
10 Temmuz 2020 - Cuma 12:55 Bu haber 179 kez okundu
 
Otobüs Sürücüleri Duyarlılık Bekliyor
...
GÜNDEM Haberi


Hatalı ve duyarsız parklar nedeniyle otobüs duraklarına yaklaşamayan otobüsler trafiğin kilitlenmesine neden oluyor. Bu durum ise otobüs sürücülerini sıkıntıya sokarken, yolcularda, sürücülerden duyarlılık bekliyor.

Düzce’de hatalı parklar ve duyarsız sürücüler trafiği ve vatandaşları sıkıntıya sokmaya devam ediyor. Özellikle, otobüs duraklarına yapılan hatalı parklar nedeniyle trafik zaman zaman kilitlenme noktasına kadar gelirken hem otobüs sürücüleri hem de otobüsleri kullanan vatandaşlar, sorun yaşıyor. Araçlarını otobüs duraklarına park eden sürücülerden duyarlılık bekleyen yolcular ve otobüs sürücüleri, otobüs duraklarına araç sürücülerinin park yapmamasını bekliyor. 

Özellikle trafiğin tek yöne aktığı Mimar Sinan Caddesi üzerinde Şakus Köprüsü civarındaki otobüs duraklarında yapılan parkların hem otobüs sürücülerini, hem yolcuları sıkıntıya sokarken, yolda yolcu indirip bindirmek zorunda kalan otobüsler nedeniyle beklemek zorunda kalan sürücüler ise çileden çıkıyor. 

Yetkililer ise otobüs duraklarına araç park etmenin yasak olmasına rağmen araç parkı gibi kullanılmasının EDS’ler tarafından görüntülendiğini ve cezai işlem uygulandığını ifade ettiler.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Otobüs, Sürücüleri, Duyarlılık, Bekliyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Ölür ise ten ölür, canlar ölesi değil…"


Yunus Emre
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı