Haber Detayı
25 Mart 2020 - Çarşamba 12:04 Bu haber 199 kez okundu
 
Park ve bahçelerin temizliği yapıldı
...
Haberi


Düzce Belediyesi tüm dünyayı tehdit eden korono virüse karşı aldığı tedbirler kapsamında çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.


Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler bir yandan salgın hastalıkla mücadele ederken bir yandan da periyodik olarak sürdürdüğü çöp toplama, mıntıka temizliği, konteynerlerin etrafına bırakılan çöp ve atıkların kaldırılması çalışmalarını gerçekleştiriyor.


Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce, Bahçeşehir 12. Bölgeden başlayan temizlik çalışmaları, Esentepe mahallesi, Konuralp Hastane caddesi, Körpeçler Ana Arter ve Melensu Parkın’da detaylı temizlik çalışmaları kapsamında personelin elden çöp toplama işlemiyle, çekirdek kabukları, cam kırıkları, yabani otlar, sigara izmaritleri, yol kenarlarına ve boş arazilere atılan, poşet, hırdavat, plastik gibi atıkların toplanması yapıldı.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Park, ve, bahçelerin, temizliği, yapıldı,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İman hem nurdur hem kuvvettir, hakiki imanı elde den adam kânata meydan okuyabilir.


BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ (R.A)
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı