Haber Detayı
01 Ağustos 2020 - Cumartesi 15:38 Bu haber 139 kez okundu
 
Sağlık Çalışanları Bayram Mesaisinde
...
GÜNDEM Haberi


Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Öner Abidin Balbay, Kurban Bayramı’nda mesailerinin başında olan sağlık çalışanlarını ziyaret ederek bayramlarını kutladı.  

Korona Virüs pandemisi gölgesinde geçen Kurban Bayramı’nda, sağlık çalışanları mesailerine devam ediyor.

Bu kapsamda Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Öner Abidin Balbay görevinin başında olan sağlık personellerinin bayramlarını kutlamak amacıyla ziyaret gerçekleştirdi.

Bayramın birinci gününde sağlık personeli ile bir araya gelen Başhekim Balbay personellerin bayramlarını kutlayarak “Bu bayram, her bayram ve her zaman özveriyle çalışan tüm sağlık çalışanlarımızın mübarek kurban bayramlarını kutlar, mesafelerin olmadığı sağlıklı günlerde nice bayramlar geçirmelerini dilerim. Onlar, sizin için çalışıyorlar lütfen (T)emizlik(M)aske(M)esafe kuralına mutlaka uyalım” ifadelerinde bulundu.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Sağlık, Çalışanları, Bayram, Mesaisinde,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Ölür ise ten ölür, canlar ölesi değil…"


Yunus Emre
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı