Haber Detayı
22 Mart 2020 - Pazar 14:35 Bu haber 90 kez okundu
 
Sağlık Çalışanlarına Her Kesimden Destek Geliyor
...
Gündem Haberi


Çin’de başlayan Korona Virüs salgını ile en fazla mücadele eden ve risk grubunda yer alan sağlıkçılara her kesimden destek geliyor. Düzce’de bir firma sağlık çalışanları ile bakanlığa ait araçları ücretsiz çekeceklerini söyledi.

 

Korona Virüs salgını sonrası en fazla risk grubunda yer alan ve mücadeleyi önde sürdüren sağlık çalışanlarına her kesimden destek geliyor.

Düzce’de faaliyet gösteren ve çekici hizmeti veren Zeki Tokgöz, Düzce sınırlarında arıza yapan yada kaza yapan sağlık çalışanlarının araçları ile Sağlık Bakanlığı’na ait tüm araçları istenilen yere kadar ücretsiz çekeceğini söyledi. Tokgöz, “Biz bugüne kadar zor günleri hep birlikte atlattık. Şimdi de bir olmak, beraber olarak bu durumundayız ki zor günleri atlatalım. Bizler elimizden geleni yapmalıyız. Bizde Allah karosun kaza yapan yada yolda arızalanmış Sağlık Bakanlığı personeli ile Sağlık Bakanlığı araçlarını Düzce’de ücretsiz olarak çekme kararı aldık. Kimliklerini beyan ettiklerinde ve aradıklarında bizde gidip araçlarını ücretsiz istedikleri yere çekeceğiz” ifadelerinde bulundu.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Sağlık, Çalışanlarına, Her, Kesimden, Destek, Geliyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Kendi ayıbını görür ol…


Hacı Bektaşı Veli
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı