Haber Detayı
23 Aralık 2019 - Pazartesi 14:18 Bu haber 255 kez okundu
 
Şeflerinden Tam Puan Aldılar
...
EĞİTİM Haberi


 

Düzce Körpeşler Anaokulu öğrencileri, TV8 ekranlarında yayınlanan Masterchef programından esinlenerek Masterchef Düzce etkinliği gerçekleştirdi. Öğrenciler hem pizza yaptılar hem de keyifli vakit geçirme fırsatı buldular.

Düzce Körpeşler Anaokulu Kulüp sınıfları, Tv8 ‘ de yayınlanmakta olan Masterchef Yemek programından esinlenerek kendi imkanlarıyla sınıflarda Masterchef Düzce programı düzenledi. Bu programda Anaokulu öğrencileri tek başlarına pizza yapma fırsatı buldu.

4 yaş çocuk kulübü sınıfı ve 5 yaş çocuk kulübü sınıfının ortak çalışmalarıyla düzenlediği Masterchef Düzce programında öğrencilere kendi özgün becerilerinden yola çıkarak, kendi pizzalarını yapma imkanı sunuldu.

Bu süreçte oldukça eğlenceli vakit geçiren Anaokulu öğrencileri; kendi yapmış oldukları pizzaların pişmesini heyecanla beklediler. En keyifli kısmı ise pişen pizzaları yemekti. Körpeşler Anaokulu Okulu aşçısı bu programda öğrencilerin şefi oldu.  Öğrencilerin hepsi Masterchef Düzce etkinliğini başarıyla tamamlayarak şeflerinden tam puan aldılar ve mini masterchef oldular.Düzce Körpeşler Anaokulu öğrencileri, TV8 ekranlarında yayınlanan Masterchef programından esinlenerek Masterchef Düzce etkinliği gerçekleştirdi. Öğrenciler hem pizza yaptılar hem de keyifli vakit geçirme fırsatı buldular.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Şeflerinden, Tam, Puan, Aldılar,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Çoban uyudu mu kurt emin olur.


Mevlana
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı