Haber Detayı
23 Aralık 2019 - Pazartesi 14:03 Bu haber 191 kez okundu
 
Soğuk Kış Günleri DİDER İle Isındı
...
Haberi


Yaptığı sosyal çalışmaların yanı sıra ihtiyaç sahiplerinin yaşamlarına dokunan çalışmalar imza atan Düzce İşçileri Dayanışma Derneği, soğuk kış günlerinde de ihtiyaç sahibi aileleri unutmadı. DİDER, ihtiyaç sahiplerine yakacak yardımı yaptı.

Delta Alfa Çorap Fabrikası çalışanlarının kurduğu sonrasında diğer fabrikalara da yayılarak Düzce’de iyilik hareketine dönüşen DİDER yaptığı sosyal organizasyonların yanı sıra ihtiyaç sahiplerinin yaşamlarına dokunan yardımları ile de takdir topluyor. Bu kapsamda soğuk kış günlerini evlerinde sıcak ortamda aileleriyle geçirmeleri için de yardımlarına deva ediyor. İhtiyaç sahibi ailelere DİDER üyeleri 25 ton odunu yardıma ihtiyacı olan ailelere dağıttı.

Yapılan yardımlarla ilgili olarak konuşan DİDER Başkanı ve Delta Alfa Çorap Fabrikası İşçi temsilcisi Sedat Mıhçı yaptığı açıklamada; “DİDER olarak bu soğuk kış günlerinde ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaşmaya devam ediyoruz. Derneğimiz tarafından bugün 25 ton odun ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmaya başladı” dedi.

 

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Soğuk, Kış, Günleri, DİDER, İle, Isındı,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Kanaatten hiç kimse ölmedi, hırsla da hiç kimse padişah olmadı.


MEVLANA (R.A)
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı