Haber Detayı
14 Ocak 2020 - Salı 12:46 Bu haber 699 kez okundu
 
Son Gün 31 Ocak
Düzce Belediyesi giriş saçağı kullanan kafeterya ve restoran işletmecilerine gönderilen tebligatlar için sürenin 31.01.2020 tarihine kadar uzatıldığını duyurdu.
Haberi


Düzce Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, ilk olarak 20.11.2019 tarihinde giriş saçağı kullanan kafeterya ve restoran işletmecilerine gönderilen tebligatlara ilişkin istenen belgelerin 31. 01.2020 tarihine kadar ulaştırılması yönünde bir duyuru yayımladı. İmar ve Şehircilik Müdürlüğünden yapılan bilgilendirmede şu ifadeler yer aldı: “İmar ve Şehircilik Müdürlüğümüz tarafından ilk olarak 20.11.2019 tarihinde giriş saçağı kullanan kafeterya ve restoran işletmecilerine gönderilen tebligatlar için süre 31.01.2020 tarihine kadar uzatılmış olup, istenilen evrakların bu tarihe kadar teslim edilmesi gerekmektedir. Evrakların hazırlanmış kısmı daha sonra tamamlanmak koşulu ile teslim alınmaktadır. Daha önce izin almış işletmelerin, izin aldıkları tarihi belirterek, aldıkları kararı bir dilekçe ile sunmaları, Yapı Kayıt Belgesi alan işletmelerin de Yapı Kayıt Belgelerini bir dilekçe ile sunmaları gerekmektedir.”

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Son, Gün, 31, Ocak,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İman hem nurdur hem kuvvettir, hakiki imanı elde den adam kânata meydan okuyabilir.


BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ (R.A)
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı