Haber Detayı
19 Eylül 2020 - Cumartesi 14:19 Bu haber 466 kez okundu
 
Sürekli Kazaların Olduğu Kavşak Vatandaşı İsyan Ettiriyor
...
ASAYİŞ Haberi


Düzce şehir merkezinin en yoğun araç trafiğine sahip Kültür Mahallesi’ndeki Eğri Sokak ile Kamil Kuyumcu sokağın kesiştiği kavşakta hiçbir önlem olmaması ve sürücülerin hızlı gitmesiyle sürekli kazalara davetiye çıkarıyor. Son olarak kaza kavşağında meydana gelen kazada otomobil ile minibüs çarpıştı.

Düzce şehir merkezinin kör noktalarından olan ve sürekli kazaların yaşandığı Kültür Mahallesi Eğri Sokak ile Kamil Kuyumcu sokağın birleştiği kavşak alınmayan önlemler nedeniyle sokak sakinlerini tedirgin ediyor. Kavşakta medyana gelen kazada otomobil ile minibüs çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle minibüs savrularak kaldırıma çıktı. Minibüsü eve girmekten ise bahçe duvarı kurtardı.

Hemen hemen her gün bir ya da daha fazla kazanın yaşandığı sokakta ise meydana gelen kazalara rağmen henüz bir önlem alınmış değil. Bu durumda zaten ara sokak 0olması nedeniyle sürücüler hızlı gidiyor. Bu durumda kazaları beraberinde getiriyor. Sürekli yaşanan kazalara rağmen hiçbir önlem alınmaması ise sokak sakinlerini tedirgin ediyor. Sokak sakinleri, yetkililerden yardım talebinde bulunarak sürekli kazaların meydana geldiği kavşağa hız kesici ya da sürücülerin yavaş gitmesini sağlayacak önlemlerin bir an önce alınmasını istiyor.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Sürekli, Kazaların, Olduğu, Kavşak, Vatandaşı, İsyan, Ettiriyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İman hem nurdur hem kuvvettir, hakiki imanı elde den adam kânata meydan okuyabilir.


BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ (R.A)
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı