Haber Detayı
23 Temmuz 2020 - Perşembe 17:01 Bu haber 105 kez okundu
 
Temiz bir Düzce için çalışıyorlar
...
GÜNDEM Haberi


Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir merkezi ve çevresinde temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Düzce Belediyesi, yaz aylarında artan temizlik ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulan geniş saha ekibi ile dur durak bilmeden çalışıyor.

Park ve ortak kullanım alanlarında yürütülen temizlik çalışmaları kapsamında çöp toplama, mıntıka temizliği, konteynerlerin etrafına bırakılan çöp ve atıkların kaldırılması çalışmalarının yanı sıra tüm mahallelerde detaylı temizlik çalışması da yapıyor. Detaylı temizlik çalışması ile mahallelerde cadde, sokak ve çocuk parkları, süpürülüp yıkanırken, çöp koyteynerleri de dezenfekte ediliyor.

Düzce’nin temizlik çalışmaları noktasında örnek bir il olduğunu kaydeden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Hemşehrilerimize sağlıklı ve temiz bir hizmet sunabilmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, tüm mahallelerde evsel atıkların toplanmasından cadde ve sokakların temiz tutulmasına, çöp konteynırlarının dezenfekte edilmesine kadar tüm çalışmaları herhangi bir aksaklığa yer vermeden gerçekleştiriyor. Meydanlar, parklar, pazar yerleri ve ana arterler düzenli olarak temizleniyor, gerektiği zamanlarda yıkanıyor. Temizlik hizmetleri yerel yönetimlerin en önemli hizmetlerinden birisidir. Temiz, sağlıklı bir şehir hedefiyle ekiplerimiz günün 24 saati çalışıyor. Merkez ve kırsal olmak üzere tüm mahallelerimizde temizlik hizmetlerinin sorunsuz bir şekilde yerine getirilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.

 Biz de bisikletin zincirleriyle bu tarihi cuma ve sabah namazının bir parçası olmak istedik” dedi. 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Temiz, bir, Düzce, için, çalışıyorlar,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Avcı değilsin; avdan bahsetme! Okumadığın bir şeyi tefsir etme. Eğer hakikat üstadı senden mana sorarsa; kendi gördüğünü anlat; Pirini gördüğünü değil…


Ömer Hayyam
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı