Haber Detayı
06 Ocak 2020 - Pazartesi 15:15 Bu haber 238 kez okundu
 
TSO’nun proje okulu ilk protokolünü imzaladı
TOBB ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol sonrasında Düzce’de proje okulu olarak seçilen ve TSO tarafından farklı faaliyetlerin yürütüldüğü Düzce Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ilk protokolünü Realkom fabrikası ile imzaladı.
Haberi


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan Protokol gereği Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın yürütme kurulunda yer aldığı Düzce Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, mezuniyet sonrası öğrencilerine istihdam konusunda öncelik tanınması konusunda ilk protokolünü imzaladı. Düzce’de faaliyetlerini sürdüren Relakom Tekstil A.Ş. ile belirtilen konular dahilinde protokol imzalandı.

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, ağaç ve açık hava

Protokol imza törenine Realkom Tekstil A.Ş Genel Müdürü ve Düzce TSO 7. Meslek Komitesi Başkanı Mutlu Kayan, Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Şehabettin Yavuz, Düzce TSO Genel Sekreteri Ayten Nursel Kocadağ ve okul yöneticileri katılım sağladı. Geçtiğimiz günlerde Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen ve büyük ilgi gören “Sektörle Buluşuyoruz” programından sonra ilk istihdamda öncelik protokolünü imzalamaktan dolayı memnun olduklarını belirten Realkom Tekstil A.Ş Genel Müdürü Mutlu Kayan, üretim tesislerinin nitelikli işgücü ihtiyacına yönelik yapılan tüm çalışmalara firma olarak destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

Yapılan protokolün tüm taraflara hayırlar getirmesini dileyen Düzce TSO Genel Sekreteri Ayten Nursel Kocadağ, Düzce TSO olarak iş dünyasının taleplerine uygun, nitelikli ve yetenekli işgücünü sağlamak adına eğitim alanına daha da fazla eğileceklerini ifade etti.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: TSO’nun, proje, okulu, ilk, protokolünü, imzaladı,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Ya Ali, benden sonra yola gidenler, senin gösterdiğin yoldan giderlerse selamete ererler.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı