Haber Detayı
18 Temmuz 2020 - Cumartesi 14:58 Bu haber 185 kez okundu
 
Vali Atay: “Düzce’nin gelişimine katkı sağlayan iş dünyasının yanındayız”
Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce’nin Beyköy beldesinde yer alan 1. Organize Sanayi bölgesinde deri fabrikası ile döküm fabrikalarında incelemelerde bulundu. Atay: “ Düzce’nin gelişimine katkı sağlayan iş dünyasının her zaman yanındayız” dedi.
GÜNDEM Haberi


  Düzce Valisi Cevdet Atay, sanayi kuruluşlarını ziyaret etmeye devam ediyor. Düzce’nin Beyköy Beldesi’nde bulunan 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde üretimlerini sürdüren deri fabrikası ile döküm fabrikalarını ziyaret eden Vali Atay, Düzce’nin gelişimine katkı sağlayan iş dünyasının her zaman yanlarında olduğunu belirtti. Atay, deri fabrikasında ilk olarak fabrika yönetiminden üretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. İşçilerle de bir araya gelen Atay, daha sonra enerji, otomotiv, vana, pompa, tarım ve makine sektörlerinde kullanılan döküm parçaları üretimi gerçekleştiren Döküm fabrikasını ziyaret ederek, fabrika yönetiminden üretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Atay fabrika ziyaretleri sonrasında yaptığı açıklamada: “ Düzce’nin gelişimine katkı sağlayan iş dünyasının her zaman yanındayız” dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Vali, Atay:, “Düzce’nin, gelişimine, katkı, sağlayan, iş, dünyasının, yanındayız”,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Avcı değilsin; avdan bahsetme! Okumadığın bir şeyi tefsir etme. Eğer hakikat üstadı senden mana sorarsa; kendi gördüğünü anlat; Pirini gördüğünü değil…


Ömer Hayyam
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı