Haber Detayı
21 Ekim 2020 - Çarşamba 13:06 Bu haber 142 kez okundu
 
Vali Atay Gazetecilerin Gününü Kutladı
...
GÜNDEM Haberi


Düzce Valisi Cevdet Atay, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nde yayımladığı mesaj ile fedakarca çalışan gazetecilerin gününü kutladı.

Vali Atay mesajında, demokratik bir toplumun ancak özgür ve şeffaf basın ile mümkün olacağını ifade eden Vali Atay, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Basın, demokrasiye işlerlik kazandıran en mühim yapı taşlarından birisidir. Yaşadığımız bilgi çağında kamuoyunun doğru haberlere ve güncel bilgilere vakit kaybetmeksizin ulaşabilmesi büyük önem taşımaktadır. Demokrasilerin vazgeçilmez unsularından ve devlet ile kamuoyu arasındaki kesintisiz iletişimi sağlayan basın yayın organları, dürüst ve özverili gazeteciler sayesinde ayakta kalmakta ve toplumun güvenine layık olmaktadırlar. Demokratik bir toplum ancak özgür, şeffaf basın ile mümkündür. Mesleğin yıpratıcı ve zor şartlarına rağmen dünyanın farklı bölgelerinde, görevini icra eden gazetecilerimizin çabalarını yürekten takdir ediyorum. Şartlar ne olursa olsun, kamuoyunu aydınlatmak için günün her saatinde haber peşinde koşan gazetecilerimiz, bilgiye en hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmak için gayret sarf ediyor, kitlelerin de sesi oluyorlar. Bu vesileyle büyük bir gayretle mesleğini fedakârca ifa eden bütün basın mensuplarının 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü'nü kutlar, meslek hayatlarında kendilerine başarılar dilerim”

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Vali, Atay, Gazetecilerin, Gününü, Kutladı,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Nice alimler vardır ki, hakiki bilgiden, hakiki irfandan nasipleri yoktur. Bunla bilgi hafızıdır, bilgi sevgilisi değil.


Mevlana
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı