Haber Detayı
12 Aralık 2019 - Perşembe 14:31 Bu haber 109 kez okundu
 
Vatandaş Ne Yapacağını Bilemiyor
Yapımı kısa süre önce biten Olimpiyat Kavşağı’nda sorunlar bitmiyor. Özellikle Ankara şeridinden Düzce’ye girmek isteyen sürücüleri sürpriz karşılıyor.
Gündem Haberi


D-100 üzerinde trafik ışığı yeşil yanarken, Düzce’ye dönen sürücüleri ise Kırmızı ışık karşılıyor. Kavşak bu haliyle ceza kavşağı olarak sürücülerin karşısına çıkarken sürücüler, kesilecek cezaları kimlerin ödeyeceğini merak ediyor.

Yapımı ve bitirilmesi Düzce’de sorun olan Olimpiyat Kavşağı, hizmete açıldı ancak sürücüler için sorun olmaya devam ediyor. İstanbul – Sakarya istikametinden gelerek Düzce’ye girmek isteyen sürücüleri ışık süprizi karşılıyor. D-100 üzerindeki trafik ışığı yeşil yanarken, Düzce’ye dönüşteki 1 buçuk metre mesafedeki ışık ise kırmızı yanıyor. Trafik ışıkları bu haliyle hem ışıklara güvenip geçen yayalar için büyük tehlike oluşturuyor, hem de Düzce’ye dönmek isteye sürücülere ışık ihlali cezası olarak dönüyor. Kavşağı kullanan yayalar ve sürücüler ise duruma isyan ederek sorunun bir an önce çözülmesi gerektiğini belirtiyorlar.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Vatandaş, Ne, Yapacağını, Bilemiyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Mürşitlik alıcılık değil, vericiliktir…


Hacı Bektaşı Veli
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı