Haber Detayı
06 Ocak 2020 - Pazartesi 14:40 Bu haber 222 kez okundu
 
Vekil Tanal ile Başkan Özlü Arasındaki Tartışma Devam Ediyor
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ile CHP İstanbul Milletvekili Av. Mahmut Tanal arasındaki tartışma giderek büyüyor.
Haberi


 YHT ile ilgili Twitter üzerinden başlayan tartışmada son olarak, CHP İstanbul Milletvekili Av. Mahmut Tanal, Başkan Özlü’ye eski Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in sözlerini hatırlatarak “Uykuların kaçacak... Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın!” ifadelerinde bulundu.

Yüksek Hızlı Tren ile ilgili son günlerde Düzce ve bölgede birçok kişi imza kampanyasına katılıyor. Konu ile ilgili geçtiğimiz günlerde Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’de imza kampanyası ile ilgili olarak tren kaçıyor gibi imza toplamanın doğru olmadığı ile ilgili yaptığı açıklamaya İstanbul CHP Milletvekili Mahmut Tanal’dan Twitter üzerinden açıklama gelmişti.

Vekil Tanal’ın “Bakan olduğu halde Düzce’nin sorunlarını çözemeyen, şimdi belediye başkanı olarak mı çözecek?” açıklaması üzerine Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’den ise "Düzce’ye bir kuruş faydası dokunmayan birisi varsa aynaya bak orada görürsün" yanıtı gelmişti.

CHP İstanbul Milletvekili Av. Mahmut Tanal ise Özlü’nün bu cevabı üzerine tekrar paylaşımda bulunarak, eski Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in bir televizyon programında Özlü hakkındaki konuşmalarını hatırlattı.

Keleş’in konuşmalarını kendi sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Vekil Tanal, “Biraz bekle Sn. Dr. Faruk Özlü. Uykuların kaçacak... Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın! Düzce'ye hizmet ettin öyle mi? Kendi partilin, senden önceki belediye başkanı Mehmet Keleş bak ne diyor?” diyerek Keleş’in konuşmasını paylaştı. Eski Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in konuşmasında ise şu ifadeler yer alıyor:

 “Bize olan düşmanlığı ya da saygısızlığı, sevgisizliği şimdi bakalım kendi belediye başkanı olursa ne olacak? Mesela sanayi içerisindeki kentsel dönüşümünü o bakan olmadan önce ben bakanlar kurulu seviyesine getirmiştim. Kendisi geldi bakanlar kurulu seviyesine getirdiğim projeyi geçirtmedi oradan. Sonrada gitti küçük sanayi sitesindeki dernek başkanlarına gaz verdi. Aslında siz yapmanız gerekiyor bu işi dedi fakat hiç alakası yok. Bu belediyenin işidir. O işi de rafa kaldırttı. İstanbul Caddesi projesini iptal ettirdi, Asar Deresi projesini iptal ettirdi, bilim merkezi kent projesini iptal ettirdi, Kervan alt geçidini iptal ettirdi. Şimdi ne yüzle çıkıp da Asar Deresini yapacağım diyorsun. Bunları ben kötülük olsun diye söylemiyorum. Bunları uyarı olarak söylüyorum. Yarın biri çıkıp sokakta yanlış propaganda yaptığımı falan söylemeye kalkışmasın. Bu anlayışla tökezleyebilirsin. Bak sana güvenilmiş, Sayın Cumhurbaşkanımız sana demiş ki, git Düzce Belediye Başkanı ol. Sende bundan sonra akıllı ol.”

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Vekil, Tanal, ile, Başkan, Özlü, Arasındaki, Tartışma, Devam, Ediyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İman hem nurdur hem kuvvettir, hakiki imanı elde den adam kânata meydan okuyabilir.


BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ (R.A)
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı