Haber Detayı
05 Ocak 2020 - Pazar 14:37 Bu haber 194 kez okundu
 
Veliler hazırladı çocuklar izledi
Pakmaya anaokulu tarafından başlatılan Hikayelerle Değerlerimiz Projesi kapsamında öğrenciler aileleri ile birlikte her hafta farklı bir değer konusunu ortak hazırlanan tiyatro programları ile öğrencilere aktarıyor.
Eğitim Haberi


Pakmaya Anaokulu öğretmenlerinden Mükerrem Kabakçı tarafından başlatılan Hikayelerle Değerlerimiz projesi kapsamında ailelerinde katılımı ile öğrencilere değer konuları işleniyor. Okulda başlatılan proje kapsamında ilk konu saygı oldu.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Anaokulunda öğrenci olanElif Eylül Pekyılmaz’ın ailesi de okulda bulunan diğer öğrencilere örnek olabilmek ve tiyatro göstermek için elbiselerini çıkartıp palyaço kıyafetleri giydi. Kızları Elif Eylül Pekyılmaz ile birlikte hazırladıkları dramayla öğrencilere saygıyı eğlenerek gösterdiler. Öğrencilerin aileleri ile birlikte hazırladıkları programların okulda devam edeceğini belirten proje koordinatörü Mükerrem Kabakçı; ‘Hikayelerle Değerlerimiz projesi aile katılımlı olarak uygulamaya başladı. Her aileye farklı bir değer konusu verdik. İlk programımızı öğrencilerimizden Elif Eylül Pekyılmaz’ın ailesi ortak çalışmayla bizlere anlattı. Bu şekilde öğrencilerimiz hem okulda hemde evlerinde değerleri daha iyi anlayabilecek’ dedi.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, sahnede ve oturuyor

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Veliler, hazırladı, çocuklar, izledi,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Avcı değilsin; avdan bahsetme! Okumadığın bir şeyi tefsir etme. Eğer hakikat üstadı senden mana sorarsa; kendi gördüğünü anlat; Pirini gördüğünü değil…


Ömer Hayyam
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı