Haber Detayı
20 Mart 2020 - Cuma 16:24 Bu haber 92 kez okundu
 
Virüsü Fırsata Çevirmeye Çalışanlara Dikkat
...
Gündem Haberi


Düzce'de son günlerde Milli Eğitim Bakanlığı programı olan EBA için fırsatçılar harekete geçti. Düzce Valiliği EBA tanıtım ve Üyelik işlemlerinde yardımcı olmak üzere randevu talep eden kişilere itibar edilmemesi konusunda uyarıda bulundu.

Düzce Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklamada EBA tanıtım ve üyelik işlemleri için randevu talep eden kişilere itibar edilmemesi gerektiği duyuruldu. Düzce Valiliğince yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;  "Velilerimizin telefon ile aranarak EBA tanıtım ve üyelik işlemlerine yardımcı olmak üzere randevu isteyen kişilerin olduğu duyumu alınmıştır. Milli Eğitim Bakanlığımızın EBA tanıtımı için bu şekilde bir uygulaması bulunmamaktadır.

Değerli velilerimizin, bu tür konularda dikkatli olunması, tanıtım ve üyelik işlemleri gibi konularda arayan kişilere itibar edilmemesi ve şüpheli görülen durumlarda emniyet birimlerimize bilgi verilmesi gerekmektedir.

EBA ile ilgili gerekli tüm bilgilendirmeler meb.gov.tr ve eba.gov.tr üzerinden Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılmaktadır"

Kaynak: Editör: Mertcan Esenoğlu
 
Etiketler: Virüsü, Fırsata, Çevirmeye, Çalışanlara, Dikkat,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Bu uçsuz bucaksız dünya içinde, bil ki, mutlu yaşamak iki türlü insana vergi: Biri iyinin kötünün aslını bilir, öteki ne dünyayı bilir, ne kendini…


Ömer Hayyam
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı