Haber Detayı
17 Aralık 2019 - Salı 20:37 Bu haber 233 kez okundu
 
YHT’nin Düzce’den Geçmesi İçin Çalışmalar Sürüyor
...
SİYASET Haberi


AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, parti il binasında Düzce Üniversitesi Dekanı Prof. Dr. Ayhan Şamandar ile bir araya gelerek,  İstanbul – Ankara illeri arasında yapılması planlanan Yüksek Hızlı Tren güzergâhı hakkında bilgiler aldı.

Son günlerde üzerine birçok kişinin düşerek uğraş verdiği ve Düzce Üniversitesi Dekanı Prof. Dr. Ayhan Şamandar’ın yoğun çaba sarf ettiği İstanbul-Ankara illeri arasında yapılması ve Düzce’den geçmesi planlanan Yüksek Hızlı Tren güzergahı hakkında bilgi almak amacıyla, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Prof. Dr. Ayhan Şamandar ile bir araya geldi.

Gerçekleştirilen görüşmede, Prof Dr. Ayhan Şamandar tarafından, YHT ile ilgili yapılan çalışmalar ve raporlar İl Başkanı Mustafa Keskin’e sunularak karşılıklı istişarede bulunuldu.  

"Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a ileteceğiz"

“Bizler üzerimize düşen çalışmaları yapacağız” diyerek açıklamada bulunan AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin şu ifadelerde bulundu:

 " Yönetim Kurulundaki arkadaşlarımız ile birlikte, Ayhan Hocamızdan, Ankara -Gerede -Bolu -Düzce - Hendek- Sakarya- Kocaeli.-Gebze -İstanbul Yüksek Hızlı Tren güzergâhının çalışmaları hakkında bilgileri aldık; bizler de üzerimize düşen gerekli çalışmaları yapacağız, konuyu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ileteceğiz" ifadelerinde bulundu.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: YHT’nin, Düzce’den, Geçmesi, İçin, Çalışmalar, Sürüyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Kanaatten hiç kimse ölmedi, hırsla da hiç kimse padişah olmadı.


MEVLANA (R.A)
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı